Jaká jsem: ...stále naivní, zklamaná láskou, impulzivní, někdy trochu teatrální, spolehlivá, romantická, tolerantní, ironická a sarkastická, netrpělivá, tvrdohlavá, čestná, velmi citlivá a zranitelná, dost nedůvěřivá, nečekaně silná, manuálně zručná, docela inteligentní, zásadová, empatická, často nešťastná, prý introvertní.
   
Jak žiju: naplno miluju, naplno prožívám i trpím, snažím se, hodně pracuju, vždycky držím slovo, neodpouštím, ztrácím iluze, někdy se raduju, propadám beznaději, málo cvičím, věčně nemám čas, denně chybuju, doufám a sním, odolávám závislostem, ponocuju, málo spím, ubližuju si, přežívám...
   
Miluju: bouřku, počítače, vysoký podpatky, letadla, Madonnu, mobily, vítr, svobodu, levanduli, teplo, koupání v létě, tulipány, parfém Fragile od Gaultiera, bokový kalhoty, pěkný prádlo, Angelinu Jolie, Prahu a Amsterodam, tanec a pohyb, chvíle kdy mě nic nebolí, vůni čistých peřin, kočky, bowling, ponocování, moře a pláže, růže, saunu a masáže, bílý ručníky a vonný svíčky...
   
Sním o:

musím si v tom udělat trochu pořádek... mé sny se zhroutily, potom zase povstaly z popela, poté opět vše zkrachovalo... a teď se snažím dát dohromady svou osobnost a vzít rozum do hrsti, uklidnit se a rozpomenout se, cože jsem to vlastně všechno milovala a chtěla a po čem jsem toužila, než jsem málem přišla o rozum... a než se některé sny samy splnily jak mávnutím proutku a tím se z kategorie snů vyřadily.

   
Ráda jím: jahody, jablka a müsli, caprese, whisky, moje vlastní těstoviny, rajčata, čokoládu a After Eight, dobrý víno, černý rybíz, koláčky Mazarin z IKEA, pražený slaný mandle, hrozny, černý olivy, čerstvý fíky, mango, ovesný sušenky, babiččino cukroví, jogurt Hollandia s irskou kávou, pepřový sušenky a Bohemia sekt...a už jsem říkala ČOKOLÁDU??
 
Nesnáším: Lháře, sraby a zbabělce, "slibotechny" a podvodníky, psychopaty, kteří své špatné vlastnosti podsouvají jiným, ubožáky, ktří nevědí, co chtějí!!!
A taky nesnáším nespravedlnost, bezohlednost, vypočítavost, samotu, zimu, povinnosti, předsudky, povýšenost, rozmazlenost, příliš dlouhý nehty, ranní vstávání, hlupáky a tupce, sexismus, netoleranci, testování na zvířatech, bolest hlavy, bramborovou kaši a jakékoliv zneužívání a využívání. Ovšem LEŽ považuji za absolutně neomluvitelnou a neodpouštím ji.